קרן יזמות - בניית מדרגות מעוצבות, מרפסות תלויות, בריכות פיברגלס
052-520-5163

מדרגות חוץ

מדרגות חיצוניות במגוון סגנונות ובהתאמה אישית

הוספת מדרגות חוץ מעוצבות, ממגוון סוגים וחומרים עמידים, באיכות גבוהה ובהתאמה אישית להפרדה בין חללים, ליצירת כניסה פרטית לקומה העליונה ולצרכים נוספים- בחיבור מושלם בין פונקציונליות, עיצוב ואיכות.

מדרגות חוץ שימושיות ופרקטיות

מדרגות חוץ לבית פרטי נועדו ליצור חיבור בין הכניסה לבית ושטחי החוץ לקומה השנייה או לקומות נוספות מעבר לה, ללא תלות או חובת מעבר בקומת הכניסה של הבית.

מדרגות חיצוניות מתאימות להקנה בבתים פרטיים, בני שתי קומות או יותר, ומשמשות לצורך יצירת גישה נוחה לקומות הבנויות מעל קומת הקרקע או אל הגג. באמצעות התקנת מדרגות חוץ מעוצבות ניתן ליצור מעבר בטוח אל הגג של הבית, בין אם מדובר בגג שטוח ומקורה לצורך ניצול השטח כשטח חוץ לבילוי, ובין אם מדובר בגג המשמש לאחסון, להצבת מערכות סולריות או אחרות. התקנת מדרגות חוץ אשר מובילות אל הגג תספק גישה נוחה ובטוחה אל הגג לכל צורך, לבעלי הנכס, הדיירים ולבעלי מקצוע על פי צורך.

שימוש נוסף למדרגות חוץ הוא לצורך הקצאת הקומה העליונה למגורים נפרדים, לבן משפחה: הורה מבוגר הזקוק לקרבה ויחד עם זאת לפרטיות, בני הנוער המתבגרים אשר מבקשים מרחב נפרד לאירוח חברים ולחוויית מגורים אינדיווידואלית אך לא מנותקת מן התא המשפחתי, וכן לצורך השכרת שטח לא מנוצל ויצירת הכנסה פאסיבית וקבועה.

מדרגות חוץ מעוצבות

פרויקטים אחרונים

+ 0
שנות ניסיון
+ 0
פרויקטים הושלמו
% 0
לקוחות מרוצים

מתעניינים במדרגות חוץ

צרו איתנו קשר!

חייגו: 052-520-5163

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

מדרגות ברזל

סוגי מדרגות חיצוניות

בבחירה של מדרגות חוץ לבית פרטי יש לתת את הדעת על מספר פרמטרים חשובים, להקפיד על תכנון אדריכלי מקצועי המביא בחשבון את תנאי הקונסטרוקציה והמבנה, תצורת הבית ומיקום אופטימלי של המדרגות תוך ניצול מיטבי של שטח ותפיסת מקום מועט על חשבון שטחי החוץ, והתאמה מלאה של סוג המדרגות הנבחר.

חשוב במיוחד לבחור מדרגות חוץ מחומרים עמידים בתנאי חוץ, כנגד רטיבות וחדירת מים, קרינה וטמפרטורות חריגות, מפגעים ועוד.

בין סוגי המדרגות שניתן ליישם בתנאי חוץ

מדרגות מרחפות

מדרגות מרחפות נקראות מדרגות צפות או מדרגות תלויות כאשר מונחים אלו אינם מתייחסים לחומר כי אם למבנה המדרגות ולעיצוב, אשר נשען על חיבור כל מדרגה לקונסטרוקציה באלמנטים סמויים לחיזוק וליציבות, ומעניקות מראה קליל, מרחף ועיצוב מודרני ומרשים, ללא יצירת בסיס גלוי עליהן יושבות המדרגות. למרות המראה הקליל, מדובר במדרגות אשר ממוקמות ביציבות, ומספקות חוזק מכני ובטיחות מיטבית.

מדרגות ברזל

מדרגות ברזל הן פתרון פונקציונלי עמיד ואיכותי לתנאי חוץ, כאשר ניתן ליישם באמצעות מגוון סגנונות עיצוב וסוגי מדרגות, בעיצוב תעשייתי מודרני בסגנון ברזל מגולען בגוונים שונים ובטקסטורות ייחודיות, וכן כבסיס למדרגות בשילוב חיפוי עץ, דמוי עץ, אבן וחומרים נוספים. מדרגות ברזל מיושמות מחומרי ברזל עמידים, בציפוי אטום שמונע חדירת מים ונוזלים, ומשמר את איכות המדרגות ומראן, ללא שינויי גוון, ללא התפתחות של קורוזיה וחלודה.

מדרגות פלדה

מדרגות פלדה הן מדרגות אשר עשויות מסגסוגת ברזל, בריכוז נמוך של פחמן, ומספקות חומר בסיס גמיש לעבודה, אטום וחזק במיוחד. בהיבט העיצובי ניתן ליישם באמצעות מדרגות פלדה את כל סוגי המדרגות והעיצובים הניתנים ליישום באמצעות מדרגות ברזל, אולם הפלדה מספקת חוזק מכני ויכולת עמידה בעומס רב יותר, ומתאימה לרוב לבתים ולמבנים תעשייתיים, בהם צפוי עומס משקל ו/או תנועה על המדרגות כחלק מן הייעוד והשימוש הצפוי בהן.

חברת קרן יזמות מספקת שירותי התקנת מדרגות חוץ ומדרגות פנים, לכל סוגי המבנים והקונסטרוקציות, בליווי אדריכלי והנדסי וביישום מקצועי, שמספק מענה איכותי, פרקטי ומגוון עיצובים ייחודיים.

מתעניינים במדרגות חוץ?

צרו איתנו קשר!

חייגו: 052-520-5163

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם: